Mistrzostwa Polski Juniorów w Go
9-11.11.2003, Szklary
Pl. Name Str Cl. MMS Pt SOS SOSOS 1 2 3 4 5
1 Celejewski, Paweł 1d Cho 13 5 53 53 15+ 8+ 6+ 2+ 3+
2 Gogosz, Dominik 1k Cho 12 4 43 56 4+ 9+ 3+ 1- 5+
3 Celejewski, Piotr 6k Cho 11 3 31 56 14+ 5+ 2- 4+ 1-
4 Bażyński, Jan 6k War 11 3 30 53 2- 7+ 11+ 3- 10+
5 Grining, Tomasz 10k Pol 11 3 29 52 11+ 3- 15+ 8+ 2-
6 Piekarczyk, Michał 12k Poz 11 2 19 48 -- -- 1- 14+ 8+
7 Tracichleb, Magdalen 13k Rud 10 3 24 45 16+ 4- 10- 18+ 15+
8 Zyzak, Andrzej 5k Wod 10 2 20 55 12+ 1- 9+ 5- 6-
9 Lubos, Barbara 9k Ryb 10 2 20 52 10+ 2- 8- 11+ 12-
10 Surma, Mateusz 10k Wod 10 2 19 50 9- 11- 7+ 15+ 4-
11 Lubos, Przemysław 10k Wod 10 2 18 50 5- 10+ 4- 9- 16+
12 Tracichleb, Piotr 11k Rud 10 2 18 46 8- 15- 14- 16+ 9+
13 Jarzyna, Łukasz 15k Gło 9 4 29 37 18+ 19+ 16- 17+ 14+
14 Piekarczyk, Marta 13k Poz 9 2 18 49 3- 16+ 12+ 6- 13-
15 Śmigowska, Agnieszka 9k Wod 9 1 10 54 1- 12+ 5- 10- 7-
16 Cymbała, Tomasz 13k Cho 8 1 9 48 7- 14- 13+ 12- 11-
17 Owsiany, Tomasz 17k Świ 7 4 21 30 19+ 18+ 26+ 13- 20+
18 Gogosz, Dorota 15k Cho 7 2 10 36 13- 17- 19+ 7- 21+
19 Stożek, Adam 15k War 6 1 3 31 17- 13- 18- 20- 26+
20 Nagaj, Dawid 18k Cho 5 3 11 22 26+ 21- 27+ 19+ 17-
21 Kaczorowski, Marcin 20k Kęd 4 4 13 20 29+ 20+ 22+ 26+ 18-
22 Woźniak, Anna 20k Cho 4 4 10 14 free 29+ 21- 23+ 24+
23 Woźniak, Aleksandra 20k Cho 3 3 8 14 24+ 27- 25+ 22- 28+
24 Kaczorowska, Justyna 20k Kęd 3 3 5 12 23- 28+ 30+ 27+ 22-
25 Hajski, Mateusz 20k Wod 3 3 4 10 30+ 26- 23- 29+ 27+
26 Szczygieł, Piotr 18k Cho 3 1 3 25 20- 25+ 17- 21- 19-
27 Smulski, Oskar 20k War 2 2 5 16 28+ 23+ 20- 24- 25-
28 Kałuża, Klaudia 20k Wod 2 2 2 10 27- 24- 29+ 30+ 23-
29 Danielewska, Cyryla 20k Wod 1 1 1 14 21- 22- 28- 25- 30+
30 Hajski, Przemek 20k Wod 1 1 0 9 25- free 24- 28- 29-
time=1h+b
Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:
Kategoria open:
Mistrz Polski Juniorów - Paweł Celejewski, Chocianów
I V-ce Mistrz Polski Juniorów - Dominik Gogosz, Chocianów
II V-ce Mistrz Polski Juniorów - Piotr Celejewski, Chocianów
Kategoria do 15 lat:
Mistrz Polski Juniorów - Mateusz Surma, Wodzisław Śląski
I V-ce Mistrz Polski Juniorów - Przemysław Lubos, Wodzisław Śląski
II V-ce Mistrz Polski Juniorów - Piotr Tracichleb, Ruda Śląska
Kategoria do 12 lat:
Mistrz Polski Juniorów - Dorota Gogosz, Chocianów
I V-ce Mistrz Polski Juniorów - Adam Stożek, Warszawa
II V-ce Mistrz Polski Juniorów - Anna Woźniak, Chocianów
|